Estekilpailuharjoitus Aitotallilla
Perjantaina 1.8.2014 klo17 alkaen

LÄHTÖLISTA
Annetut ajat ovat vain suuntaa antavia ja saattavat muuttua kilpailun edetessä.

Luokka 1: ristikkoluokka A.0.0

Ryhmä 1 - verryttely klo 16:45
nroRatsastajaHevonenSeura
1. Julia Saarinen Birkens Hubert TRS
2. Maiju Lahti Birkens Gali LaRat
3. Saara Tervo Ros-Anna TRS
4. Neea Rantanen Oscar III TRS
5. Mette Suolammi Master TRS

Ryhmä 2 - verryttely klo ~17:15
nroRatsastajaHevonenSeura
6. Neeri Jokinen Turon Terävä OriRa
7. Nelli Helin Levisens LunaTRS
8. Julia Saarinen My Hulda TRS
9. Sini Kylmäniemi Birkens Gali TRS

Luokka 2: 40-50cm A.2.0

Ryhmä 1 - verryttely klo ~17:50
nroRatsastajaHevonenSeura
1. Mette Suolammi Master (ip) TRS
2. Neea Rantanen Oscar III (p) TRS
3. Neeri Jokinen Turon Terävä OriRa
4. Saara Tervo Esther af Jäboruder (pp) TRS

Ryhmä 2 - verryttely klo ~18:20
nroRatsastajaHevonenSeura
5. Iida Timonen Wähä-Waltteri TRS
6. Vappu Koivula Hessin Jymyri TRS
7. Janette Kemppainen Memento Novo GWR
8. Olivia Schimberg Vappu-Marikki (ip) TRS

Luokka 3: 60-70cm, vaihtoehtoisina esteinä derbyesteitä A.2.0

Ryhmä 1 - verryttely klo ~18:55
nroRatsastajaHevonenSeura
1. Iida Timonen Wähä-Waltteri TRS
2. Mathilda Schimberg My Hulda TRS
3. Janette Kemppainen Memento Novo GWR
4. Vappu Koivula Hessin Jymyri TRS
5. Olivia Schimberg Vappu-Marikki TRS
6. Sane Kuosa Levisens Luna TRS

Ryhmä 2 - verryttely klo ~19:25
nroRatsastajaHevonenSeura
7. Mathilda Schimberg Birkens Hubert TRS
8. Helmi Mellin Esther af Jäboruder TRS
9. Iina Rantanen Peasant LiquorTRS
10. Anne Honkonen Tuulen Masa OriRa
11. Jessika Mäntynen Prinz III TRS
12. Laura Nikkilä Vieste OriRa

Luokka 4: 80 tai 90cm, vaihtoehtoisina esteinä derbyesteitä A.2.0

80cm - verryttely klo ~ 20:00
nroRatsastajaHevonenSeura
1. Iina Rantanen Peasant Liquor (p) TRS
2. Oona Virtanen Lowieke (p) TRS
3. Jessika Mäntynen Prinz III TRS
4. Johanna Ryhänen Cantharellus TRS
5. Anne Honkonen Tuulen Masa OriRa

90cm - verryttely klo ~20:30
nroRatsastajaHevonenSeura
6. Oona Virtanen Lowieke (p) TRS
7. Laura Nikkilä Vieste OriRa
8. Johanna Ryhänen Cantharellus TRS